Засідання колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації.
Дата: 22.04.2021 12:45
Кількість переглядів: 118
Сьогодні 22 квітня 2021 року в режимі відеоконференції відбулось засідання колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації , на якому розглядалось питання «Підсумки виконання місцевих бюджетів області за 1 квартал 2021 року та завдання по забезпеченню їх виконання у 2021 році». В районній студії учасниками були начальник відділу фінансів Євгенія Ніколаєнко та головний спеціаліст відділу Галина Катрич.