На Вінниччині тривають освітні тренінги для медиків, які проводитимуть вакцинацію від COVID -19

Дата: 22.04.2021 16:00

За інформацією Департаменту охрони здоров’я та реабілітації ОДА, наразі навчання проходять медичні працівники Барського центру первинної медико-санітарної допомоги, Вінницького ЦПСМД №5, Калинівського міського центру ПМСД, Хмільницького ЦПМСД, а також центрів первинної медико-санітарної допомоги Вороновицької, Іванівської, Самгородоцької, Тиврівської, Іллінецької селищної ради, та Іллінецької, Михайлівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Лікарі та медсестри докладно вивчають всю наявну інформацію про вакцини, вчаться працювати з електронною звітністю, поновлюють свої знання із надання першої допомоги при анафілактичних реакціях тощо.

Зі слухачами працюють регіональні тренери: Дмитро Дмитрієв – лікар- анастезіолог, д.м.н., професор кафедри анестезіології ВНМУ ім. М.І. Пирогова, Наталія Гриньова - лікар-епідеміолог , Юлія Гарлінська– лікар-педіатр, Ганна Сокольвяк –лікар загальної практики сімейної медицини та Світлана Комар – медична сестра.

Нагадаємо: тренінги організовані Департаментом охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА та Вінницьким обласним центром громадського здоров’я.