23 квітня – Всеукраїнський день психолога
Світ, у якому ми живемо, висуває досить суворі вимоги до людини: необхідно бути освіченою, активною, соціально адаптованою, професійно успішною, творчо реалізованою. Зрозуміло, що відповідати таким вимогам повною мірою може не тільки фізично, але й психічно здорова людина. І якщо забезпечення фізичного здоров’я – це прерогатива медицини, то збереження та розвиток психічного здоров’я та соціального благополуччя особистості – основне завдання діяльності психологічної служби системи освіти, 30-річчя створення якої відзначається у 2021 році.
Україна знаходиться на зламі часів – побудови сучасного європейського суспільства, українці знаходяться під важким емоційним тягарем: загострення соціально-економічних умов життя, зміни у політиці, військові дії на сході країни, пандемія, потоки негативної інформації.
Психологи першими відчувають наслідки суспільних змін та вплив на життя людини.
Сьогодні великою цінністю є можливість бути почутим, відверто розповісти про свої почуття та проблеми, при цьому не боятися осуду.
Уникнути проблем нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців - психологів, чиє професійне свято, Всеукраїнський день психолога, відзначається в Україні 23 квітня.
Робота психолога дуже тонка і багатогранна, вона вимагає великої віддачі і повного спокою власної душі. Ви даєте можливість скинути негативний тягар думок, самостійно розібратися у своїх почуттях і знайти шлях та сили рухатися вперед не озираючись назад. Дане свято - це привід сказати «спасибі» людям, які розділяють чужі проблеми, горе і радості, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті.
Бажаю вам міцного здоров’я, щоб збувалися найсміливіші мрії, частіше бути в колі люблячої родини і радіти життю.
Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк