Передача естафети пам’яті “Чорнобильська катастрофа: подвиг, пам`ять, майбутнє...” триває
З ініціативи Вінницької облдержадміністрації на знак вшанування пам’яті 35-их роковин ліквідації масштабної екологічної катастрофи на Чорнобильській АЕС стартувала естафета пам’яті “Чорнобильська катастрофа: подвиг, пам’ять, майбутнє...”
Сьогодні, 23 квітня відбувся черговий етап естафети. Голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та заступник голови Тульчинської районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Василь Грубий передали голові Гайсинської райдержадміністрації Людмилі Головашич та голові Гайсинської районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Миколі Поворознюку символічний пам’ятний знак та альбом ліквідаторам – «чорнобильцям».
Усіх учасників, які взяли участь в естафеті було запрошено на екскурсію до музею «Пам’ять Чорнобиля» Гайсинської міської ради.