За чисте довкілля!

Дата: 23.04.2021 16:01

Навесні тривають заходи з благоустрою територій та їх озеленення. Декілька тижнів поспіль державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації долучаються до прибирання території. Працівниками та жителями територіальних громад виконано вже чимало робіт біля прибудинкових територій і в місцях масового перебування людей, наведено порядок на прилеглій території адміністративної будівлі.

Також проводилися роботи з прибирання випадкового сміття, старого листя та сухої трави, підмітання доріжок та сапання клумб.

Потрібно пам’ятати, що благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, і лише від самоорганізованості й самоповаги ми зможемо досягнути успіху і задоволення від результатів роботи.

Закликаємо жителів Тульчинського району активніше включитися в прибирання і санітарну очистку, щоб в охайному і доглянутому краї з чистим довкіллям зустріти одне з найбільших християнських свят - Великдень. Порядок починається з кожного з нас!

Відділ архітектури, просторового розвитку
та житлово-комунального господарства Тульчинської райдержадміністрації.