Потрібна довідка – зазирніть в «Електронний кабінет»

Дата: 26.04.2021 11:42

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам про функціональні можливості «Електронного кабінету».

Скориставшись даним сервісом, платники податків, можуть отримати і Довідку про відсутність заборгованості.

Порядок формування запиту на отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи та терміни щодо видачі іі в електронному вигляді затверджено Наказом Міністерства фінансів від 03.09.2018 №733.

Звертаємо увагу, що для отримання довідки слід лише заповнити всі реквізити відповідної форми заяви.

Враховуючи вимоги сьогодення та певні обмеження спричинені боротьбою із поширенням короно вірусної хвороби, рекомендуємо використовувати всі можливості «Електронного кабінету» та отримувати послуги в електронному вигляді.