Щотижнева апаратна нарада. Основні акценти
Сьогодні, 26 квітня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Скалія та Ганни Сінчак, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив та вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували щодо доручень, які було дано 19.04.2021 року.
Окремо було зосереджено увагу на підготовці та проведенні в районі:
- Семінар-наради на тему «Громада безпечного середовища»;
- Благодійної акції «Великодній кошик» в рамках якої буде відвідано сім’ї дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації;
- Днів пам'яті тa примирення, присвячені пам’ятi жертв Другої Світової війни.