Онлайн-нарада з питань проведення призову на строкову військову службу

Дата: 26.04.2021 14:04

26 квітня 2021 року відбулась онлайн нарада з питань проведення призову громадян України на строкову військову службу. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації, голова Обласної призовної комісії  Сергій Здітовецький. В районній студії учасниками засідання були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк,  голова районної призовної комісії, заступник голови райдержадміністрації Михайло Мурга, заступник голови райдержадміністрації, голова резервного складу призовної комісії Володимир Скалій, голова мединої комісії Тульчинського РТЦК, завідувач поліклінічним відділенням КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради Світлана Барбалюк, воєнні комісари територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки району.

На нараді було заслухано інформацію про роботу районних призовних комісій щодо виконання встановлених завдань на відправлення призовників для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань та проблемних питань, які виникають під час проведення заходів з призову.