Велике будівництво триває: Кардіоцентр Могилів-Подільськоі? окружноі? лікарні – на стадіі? юридичного оформлення документів
Перебуваючи з робочим візитом в м. Могилів-Подільський, заступник голови ОДА Олександр Піщик, разом із головою Могилів-Подільської міської територіальної громади Геннадієм Глухманюком та головою РДА Юрієм Яцуком, оглянув і проконтролював хід робіт зі створення реперфузійного центру кардіохірургії на базі Могилів-Подільської ОЛІЛ.
Так, комісія склала відповіднии? акт з прии?мання-передачі, якии? затвердять на черговіи? сесіі? міськоі? ради. Встановили і протестували ангіограф – він є аналогом того, який працює на базі ВОКЛ ім. Пирогова. За рахунок коштів місцевого бюджету для Центру закупили додаткове медичне обладнання та меблі.
За пропозицією голови облдержадміністрації Сергія Борзова, закріплено кураторів – профільних фахівців: це судинні хірурги та кардіохірурги обласноі? лікарні ім. Пирогова. Є домовленості про консультаціі? із фахівцями інституту М.М. Амосова. Медичнии? персонал лікарні готовии? приступити до виконання службових обов’язків.
Окрім того, в медичному закладі встановлюють кисневу станцію і продовжують реконструкцію прии?мального відділення — «Велике будівництво» на Вінниччині триває. Далі буде.