Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути
Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації України запустило національний проект з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».
Проект Дія. Цифрова освіта має дві складові:
- Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua/
- Мережа цифрових оффлайн-хабів з більш ніж 6000 хабів цифрової освіти по всій країні https://osvita.diia.gov.ua/hubs
На сьогодні зазначеною онлайн-платформою скористалося 489 тисяч українців.
На платформі вже доступно 50+ освітніх онлай-серіалів з різних тем: «Базові цифрові навички», «Штучний інтелект», «Цифрові навички для вчителів», «Кіберняні» тощо.
Долучитися до Європейського тижня цифрової грамотності 2021, організованого Міністерством цифрової трансформації України можна за посланням https://alldigitalweek.eu/