На Вінниччині 20577 людей отримали щеплення та захист від COVID-19

Дата: 27.04.2021 16:24

Про це повідомляє Вінницький обласний центр громадського здоров'я. Так, наразі в області щеплюють трьома видами вакцин.

CoronaVac вакцинують маломобільне населення та опікунів.

28 -29 квітня китайською вакциною щеплюватимуть освітян та працівників шкіл, які залучені до проведення ЗНО.

Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech використовується для щеплення співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби. Також мобільні бригади продовжують вакцинувати співробітників та підопічних спеціалізованих закладів догляду.

AstraZeneca-SkBio південнокорейського виробництва вакцинують медиків, працівників закладів охорони здоров’я, учасників Операції об'єднаних сил на Сході України, соціальних працівників, а також людей 80+ років.

Увага! Південнокорейською вакциною 28,29,30 квітня масово щеплюватимуть людей віком 65+, незалежно від професії та підписаної декларації з сімейним лікарем. Усі охочі можуть записатися - адреси та телефони тимчасових пунктів щеплень за посиланням: https://drive.google.com/.../1AkvXo5iTgDE_YgpQ.../view...

На фото нижче щеплення вакциною Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (дозвіл на використання фотоматеріалів отриманий).