Участь в 7 сесії (ІІ пленарне засідання) 8 скликання Шпиківської селищної ради

Дата: 27.04.2021 17:00

Сьогодні, 27 квітня 2021 року відбулась 7 сесія (ІІ пленарне засідання) 8 скликання Шпиківської селищної ради, в роботі якої взяли 23 депутати, опрацьовано 42 питання порядку денного.

В роботі сесії взяли участь депутат Вінницької обласної Ради Ярослав Хребтій, заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Олена Оцвера та  заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій.

Під час засідання депутати затвердили Стратегію розвитку Шпиківської селищної територіальної громади до 2030 року, звіт про виконання бюджету Шпиківської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року, акт про передачу майна комунальної власності Джуринської сільської ради у комунальну власність Шпиківської селищної ради, про передачу комунального майна в оперативне управління УСЗН, положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Шпиківської селищної ради, Програму розвитку фізичної культури та спорту Шпиківської селищної ради на 2021- 2026 рр., переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, про намір передачі об’єкту нерухомого майна комунальної власності в оренду та включення його до Переліку об’єктів оренди другого типу.

Депутатами ухвалено низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Шпиківської селищної ради рішень.