Шановні працівники, роботодавці Тульчинського району!
28 квітня в Україні, відповідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року, щороку відзначається Всесвітній день охорони праці. Вшановуючи пам'ять загиблих на виробництві, ми хочемо нагади суспільству, що найвища цінність людини - це життя та здоров’я. І їх захист потребує чималих зусиль. Бережіть себе та тих, хто працює поруч з вами! Пам’ятайте, що дотримання законодавства у сфері охорони праці та розвиток охорони праці є запорукою збереження життя та здоров’я кожного.
Девіз Дня охорони праці в Україні у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуємо зараз у стійки системи безпеки та здоров’я на роботі». Нинішня криза, через пандемію COVID-19, демонструє важливість зміцнення систем безпеки та здоров’я на роботі.
Хочу побажати усім, хто працює у сфері охорони праці, з невичерпними силами і натхненням продовжувати своїми фаховими діями забезпечувати і підтримувати на підприємствах, установах, організаціях району їх безпечну життєдіяльність.
Бажаю вам безпечної та здорової праці, міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, щоб ваша мудрість та ділові якості примножували трудові здобутки нашого району. Добра та благополуччя вам і вашим родинам!
Будьте завжди пильними!
Голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк