Головою ОДА проінспектовано М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський»
#великебудівництво_вінниччина #вінницький_район Дорога до «Медмістечка». Сьогодні це ще й важлива дорога для «швидкої допомоги». Саме нею везуть «ковідних» хворих до обласного Клінічного Центру інфекційних хвороб.
Скоро дорога стане ширшою.
На об’єкті км 312 + 968 — км 317 + 968 на автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» йдуть роботи з капітального ремонту.
Відповідно до проектно-кошторисної документації на об’єкті заплановано:
Фрезерування старого покриття
Поширення проїзної частини дороги до нормативних показників
Влаштування шару регенерації
Влаштування вирівнюючого шару
Влаштування нижнього шару
Влаштування верхнього шару ЩМА
Нанесення горизонтальної розмітки
Встановлення нових дорожніх знаків
Встановлення нового бар'єрного огородження.
М-21 - дорога міжнародного значення, протяжність в межах області 186,3 км. На півдні межує із республікою Молдова, де сьогодні працює один із найбільших прикордонних пунктів області. Інтенсивність руху - від 10 до 12 тисяч автомобілів на добу, до того ж, великий відсоток із них – це вантажівки.