Засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19
28 квітня 2021 року відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасником засідання був заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій та начальник відділу архітектури, просторового розвитку та житлово-комунального господарства апарату райдержадміністрації Микола Шевчук.
За оперативною інформацією ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 1071 зразок на COVID-19. В 134 випадках отримано позитивний результат.
Станом на 27.04.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 41820 підозр на COVID-19. У 67108 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 3186 дітей.
Зареєстровано 1473 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою.
Одужали 49316 осіб, в тому числі 2608 дітей та 3302 медичних працівника. За останню добу одужало 576 осіб, на даний час хворіє 16319 осіб, в тому числі 577 дітей та 485 медичних працівників.
Станом на 27 квітня 2021 року в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 431449 зразків.
На даний час в обласному лпабораторному центрі є в наявності 747 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.
Вона повідомила, що станом на 28.04.2021 року в 30 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 1035 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 284 пацієнта з підозрою на коронавірус. В КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради – 31 хворих, у КНП "Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування" – 44, в КНП "Томашпільська ЦРЛ" – 4.
Станом на 28.04.2021 року динаміка COVID-19 по Вінницькій області: у 67331 виявлено, 49924 одужало, 1486 померло, 15921 хворі.
Станом на 28 квітня досліджено 1722 зразків матеріалів методом полімеразної ланцюгової реакції, в 223 випадках позитивний результат. Всього по області позитивних хворих 67331 (223 за добу), 14886 перебувають на амбулаторному лікуванні, 2 в обсервації.
Також було заслухано доповіді представників Могилів-Подільського прикордонного загoну, Головного управління НП у Вінницькій області, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради, щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.