Сьогодні медики мобільної бригади КП Немирівський міський ЦПМСД провакцинували 81 людину, Муровано- Куриловецького ЦПМСД – 120 людей вакциною AstraZeneca SKBio, Тростянецька бригада провакцинувала - 80 людей, медики щеплювального кабінету Джулинського ЦПМСД зробили 90 щеплень!
На Вінниччині від COVID-19 вакцинували освітян, які беруть участь в організації та проведенні ЗНО
Дякуємо всім медикам, які щоденно працюють над формуванням колективного імунітету від COVID-19!
Наразі вакцинація стала доступна ще для однієї категорії громадян - віком 65 років і старше, яких сьогодні почали вакцинувати AstraZeneca SKBio.
Щоб вакцинуватись ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно записатись в чергу у сімейного лікаря з яким ви підписували декларацію, якщо не підписували – звернутись до пункту щеплення за місцем проживання. Адреси пунктів щеплення та номери телефонів у посиланні в описі! https://drive.google.com/.../1AkvXo5iTgDE_YgpQ.../view...
"Pfizer" продовжують використовувати для вакцинації передусім для мешканців будинків інтернатного типу та співробітників таких установ. Також цією ж вакциною щеплюють працівників ДСНС та прикордонників. Вакциною CoronaVac продовжують щеплювати маломобільні групи людей та їх доглядальників, соціальних працівників.
Пам'ятайте! Вакцинація – це єдиний цивілізований вихід з коронавірусної пандемії!