Вічна слава українському Герою!

Дата: 30.04.2021 08:29

П’ять років тому відійшов у вічність Тарабанов Вадим Олександрович, який народився 23 травня 1991 року в селі Гвоздівка Миколаївського району Одеської області. У зв’язку з переїздом проживав з матір’ю у с.Калинка Тульчинського району. У 2006 році закінчив Пилипи-Борівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проходив строкову військову службу з 2009 по 2010 рік.

26 березня 2014 року Тарабанов В.О. був мобілізований та до 19 березня 2015 року служив  у прикордонних військах, охороняючи кордон нашої держави.

Почуття громадського обов’язку та висока свідомість не дозволили залишитись осторонь подій, що відбувалися на Сході України тому Вадим Олександрович мобілізувався та служив в 54-й окремій механізованій бригаді стрільцем-помічником гранатометника.

30 квітня 2016 року під час ворожого обстрілу в районі смт Луганське поблизу Світлодарського водосховища, внаслідок гранатометного обстрілу осколок обірвав життя Тарабанова Вадима Олександровича.

Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Указом Президента України № 421/2016 від 29 вересня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Щиро поділяємо горе родини загиблого військового та разом з Вами схиляємо голови у великій скорботі. Нехай світлі спогади про учасника ООС (АТО), який виконував військовий обов’язок перед Батьківщиною назавжди залишаться у серцях земляків.

На  честь земляка, Тарабанова Вадима Олександровича відкрито меморіальну дошку на Пилипи-Борівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна слава і шана українському Герою і вічна йому пам’ять!