Здорова молодь і розвиток спорту завжди залишатимуться пріоритетом
Головна мета позашкільної фізкультурно-спортивної роботи полягає в залученні дітей до самостійних щоденних занять фізичними вправами за місцем проживання. З метою утвердження здорового способу життя дітям надається можливість продовжити заняття фізичною культурою і спортом у спортивних навчальних закладах, дитячо-юнацьких спортивних школах в позашкільний час.
29.04.2021 року голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк з робочим візитом відвідав Піщанську селищну раду. На базі місцевої ДЮСШ відбулась зустріч з директором закладу Валерієм Твердохлібом, який розповів про роботу закладу, здобутки місцевих спортсменів та проблеми, які виникають під час тренувань.
Серед ряду видів спорту на теренах Піщанської громади активно популяризується і пауерліфтинг. Валерій Олексійович інформував очільника району, що завдяки ПАТ "ПлазмаТек" в ДЮСШ з’явився тренажер для тяги, який надасть змогу місцевим спортсменам вдосконалювати свої спортивні навики.
Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк зауважив, що наше завдання підтримувати молодь, що займається спортом в усіх їх починаннях та забезпечувати найкомфортніші умови для активного дозвілля.