Інспектування НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

Дата: 30.04.2021 12:34

В рамках візиту до Піщанської територіальної громади голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк зустрівся з депутатом селищної ради Людмилою Ратушняк, директором КЗ "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 смт. Піщанка" Піщанської селищної ради Валентиною Ворник та заступником директора з навчально-виховної роботи Лесею Кушнір.

Керівник комунального закладу доповіла очільнику району, що  матеріально-технічне забезпечення харчоблоку їдальні приведено до вимог санітарного законодавства.  Валентина Кирилівна зазначила, що на ці цілі використано  державної субвенції – 97,779 тис.грн, з місцевого бюджету рішенням 44 сесії 7 скликання Піщанської районної ради № 730 від 28.02.2020 року – 450 тис.грн, відповідно до розпорядження голови Піщанської райдержадміністрації від 09.11.2020 року № 204 – 80,437 тис.грн.

Також КЗ "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 смт. Піщанка" Піщанської селищної ради зовні змонтовано ринви на даху та частково облаштовано відмощення будівлі.