Ремонтні роботи на фінішній прямій
29 квітня 2021 року голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк зустрівся з головним лікарем КНП «Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Піщанської районної ради» Катериною Степуленко та особисто оглянув як тривають ремонтні роботи в закладі.
Керівник установи поінформувала, що в 2020 році з місцевого бюджету було виділено кошти в сумі 500,0 тис.грн, дані кошти використано на виготовлення проектно-кошторисної документації та на демонтажні роботи.
Відповідно до перерозподілу між проєктами та заходами залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Піщанському районному центру первинної медико-санітарної допомоги було виділено 4182,8 тис.грн. для ремонту даного закладу. Станом на 30 квітня 2021 року використано 2653,50 тис.грн.
За виділені кошти у Центрі облаштовано вхідну площадку для маломобільних груп населення, опущено стелю, зроблено перепланування кімнат, замінено систему електропостачання та каналізаційних мереж, вкрито підлогу облицювальною плиткою. На даний момент проводяться внутрішньо-оздоблювальні роботи: фарбування стін.
За словами керівника закладу роботи планують закінчити до кінця червня 2021 року.