Урочисті заходи з  нагоди Дня прикордонника України

Дата: 30.04.2021 19:23

Могилів-Подільський прикордонний загін імені Героя України старшого лейтенанта В'ячеслава Семенова святкує -  День прикордонника України та 29-ту річницю створення.

Сьогодні в урочистих заходах взяли участь народний депутат України Геннадій Вацак, голова облдержадміністрації Сергій Борзов, перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, голови райдержадміністрацій: Могилів-Подільської Юрій Яцук, Тульчинської Олександр Гаврилюк, Вінницької Віталій Урдзік, Могилів-Подільський міської голова Геннадій Глухманюк, керівництво правоохоронних та силових структур Вінниччини.

У рамках урочистостей, керівництво області вручило прикордонникам Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Охоронці кордону продемонстрували зразки техніки, озброєння і екіпірування, які використовують у службі захисту держрубежів.

Учасники заходу поклали квіти до Меморіалу пам’яті прикордонникам, загиблим на сході України та вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які віддали життя за волю та незалежність.

На завершення святкових заходів на території управління прикордонного загону відбулось висадження Алеї пам'яті на честь загиблих воїнів прикордонного загону.