Участь у відкритій дистанційній конференції-круглому столі з питань реалізації державної політики у сфері земельних відносин
11 травня 2021 року начальник відділу архітектури, просторового розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук взяв участь у відкритій дистанційній конференції - круглому столі з питань земельної реформи та реформи Держгеокадастру.
Всеукраїнською асоціацією громад впроваджується проєкт "Програма підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами", який спрямований на розширення участі місцевого самоврядування у формуванні та реалізації державної політики у сфері земельних відносин, проведення інституційної реформи Держгеокадастру, підтримки комплексної земельної реформи та децентралізації в Україні. В ході конференції, разом із землевпорядниками територіальних громад району, ознайомились та обговорили напрацювання земельної реформи, зміни у земельному законодавстві, а також отримали фахові відповіді на питання у сфері земельних відносин.