Про роботу районних призовних комісій: тема обласної онлайн-наради
11 травня 2021 року відбулась обласна онлайн-нарада щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу.
Відкрив нараду заступник Голови облдержадміністрації – голова Обласної призовної комісії Сергій Здітовецький, в районні студії учасниками були заступник голови райдержадміністрації Михайло Мурга, військовий комісар Тульчинського РТЦК та СП, підполковник Роман Сватко, військовий комісар Томашпільського РТЦК та СП, капітан Олексій Томчук, тво військового комісара Крижопільського РТЦК та СП, майор Володимир Мороз.
Було заслухано інформацію про роботу районних призовних комісій щодо виконання встановлених завдань на відправлення призовників для комплектування збройних Сил та інших військових формувань та проблемних питань, які виникають під час проведення заходів з призову.