Дбаймо про довкілля разом!
Дата: 13.05.2021 10:06
Кількість переглядів: 138
12 травня 2021 року працівники райдержадміністрації на чолі з головою Олександром Гаврилюком та його заступником Володимиром Скалієм, спільними зусиллями наводили лад території прилеглої до адміністративної будівлі.
Сподіваємось, що власний приклад надихне громадськість району активніше долучатися у подібних заходів, змінить ставлення до людської праці і суттєво зменшить число мешканців, які не цінують працю інших людей, і після себе залишають гори сміття.