Щотижнева апаратна нарада. Основні акценти
Сьогодні, 17 травня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Скалія, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив та вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували щодо доручень, які було дано минулого тижня та озвучили плани на поточний.
Окремо було зосереджено увагу на підготовці та проведенні:
- комісії з питань прав дитини райдержадміністрації;
- обстеження стану покриття населених пунктів району волоконно-оптичними мережами для можливої реалізації Інтернет-субвенції Міністерства цифрової трансформації України;
- виїзного прийому громадян керівництвом району.