Участь в онлайн-засіданні архітектурно-містобудівної ради

Дата: 18.05.2021 15:02

18 травня 2021 року  в режимі онлайн-конференції, під керівництвом заступника начальника управління містобудування та архітектури Олександра Галіброди  відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації.

Серед проєктів містобудівних  документацій також було розглянуто: «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель та споруд складу будівельних матеріалів на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області (за межами населеного пункту с. Маяки).

Замовник:  Тульчинська районна державна адміністрація, розробник:  ТОВ «ВІНЕКС» , ГАП – Самойленко С. В., рецензент:  ПП «Євробілд» ГАП – Жданов А. Ю.

В районній студії учасником онлайн-засідання був головний архітектор району  Микола Шевчук.

За результатами розгляду та голосування, проєкт містобудівної документації рекомендований Радою без зауважень та пропозицій до затвердження.