Питання передачі та зберігання реєстраційних справ: тема онлайн-наради
19 травня 2021 року відбулась тематична онлайн-нарада щодо питань передачі та зберігання реєстраційних справ, за участю представників Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), голів районних державних адміністрацій та відповідальних осіб за зберігання реєстраційних справ.
В районній студії учасниками були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда та провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Олена Бондарчук.
Порушувались проблемні питання, що виникли в процесі децентралізації новоутворених районів при передачі та зберіганні реєстраційних справ.