Питання передачі та зберігання реєстраційних справ: тема онлайн-наради

Дата: 19.05.2021 16:20

19 травня 2021 року відбулась тематична онлайн-нарада щодо питань передачі та зберігання реєстраційних справ, за участю представників Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), голів районних державних адміністрацій та відповідальних осіб за зберігання реєстраційних справ.

В районній студії учасниками були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда та провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Олена Бондарчук.

Порушувались проблемні питання, що виникли в процесі децентралізації новоутворених районів при передачі та зберіганні реєстраційних справ.