Шановні працівники банківських установ району!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави і є невід’ємною її частиною.
Нехай ваш професіоналізм, абсолютна надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, сприяють підвищенню добробуту наших жителів, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише району, а й усієї держави.
З нагоди професійного свята бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.
Хай людська повага і довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Міцного здоров’я, добробуту, щастя вам та вашим сім’ям.
З повагою
Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк