Шановні працівники банківських установ району!

Дата: 20.05.2021 08:35

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави і є невід’ємною її частиною.

Нехай ваш професіоналізм, абсолютна надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, сприяють підвищенню добробуту наших жителів, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише району, а й усієї держави.

З нагоди професійного свята бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

Хай людська повага і довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Міцного здоров’я, добробуту, щастя вам та вашим сім’ям.

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                     Олександр Гаврилюк