Шановні жителі Тульчинського району!

Дата: 20.05.2021 08:36

Вітаю  усіх вас з чудовим святом неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

День вишиванки – свято, покликане берегти та шанувати давні традиції нашого народу. Вишиванка – самобутній код нашого етносу із зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами та символами, у ній  сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору.

Вишиванка — наша національна святиня, вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Чудового настрою та різнобарвних вражень!

Голова районної державної адміністрації                                     Олександр Гаврилюк