Шановні жителі Тульчинського району!
Вітаю усіх вас з чудовим святом неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.
День вишиванки – свято, покликане берегти та шанувати давні традиції нашого народу. Вишиванка – самобутній код нашого етносу із зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами та символами, у ній сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору.
Вишиванка — наша національна святиня, вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу.
Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.
Чудового настрою та різнобарвних вражень!
Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк