А я іду по світу у вишиванці, я українець! І горджуся цим!
Щороку у третій четвер травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.
Вишиванка – це не тільки елемент одягу та атрибут патріотичного кітчу – це дещо більше: святе, духовне – генетична пам’ять, у якій зашифрований особливий код нації.
Стародавні традиції у сучасному виконанні – це стиль, який можливо модернізувати, щоб носити щодня, бо він поза часом. А головне – вишиванка стала ще одним символом нашого патріотизму і нової України, засобом самовираження та національної гордості.
Сьогодні, 20 травня, у ювілейний 15-й рік відзначення Дня вишиванки колективи райдержадміністрації та районної ради не залишилися осторонь святкування.
Працівники виразили свою національну та громадянську позицію, духовну свідомість, одягнувши вишиванки. Бережімо українські традиції! Саме вони є нашою духовною опорою і основою!