Гайсин і Бершадь отримали комп’ютерні томографи!

Дата: 20.05.2021 14:24

Це два останні - із 10 приймальних відділень на Вінниччині, куди дрставили сучасне дороговартісне обладнання.

Як і обіцяли у Міністерстві охорони здоров’я, привезли за графіком - цього тижня.

Кожен із апаратів коштує близько 20 мільйонів гривень, їх централізовано закупило МОЗ України.

Це важливий момент - фінансування «Великого будівництва». Про це далі поясню.

Обстеження КТ, так само як рентген та УЗД, у цих приймальних відділеннях, вінничани зможуть отримувати БЕЗКОШТОВНО!

Таких опорних лікарень у нас 10. Їх реконструювали в області у рамках програми Президента Володимира Зеленського #Великебудівництво.

Центральні районні лікарні:

- Козятин

- Калинівка

- Хмільник

- Жмеринка

- Могилів-Подільський

- Ямпіль

- Бершадь

- Тульчин

- Гайсин

та міська лікарня «швидкої допомоги» у Вінниці.

Ремонті роботи ще тривають в одній лікарні - в Козятинський.

В Україні реконструкція приймальних відділень підходить до завершення. Про це в інтерв'ю журналу "Mintrans" повідомив заступник керівника Офісу президента, координатор програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко:

"Всього - 202 відділення екстреної медичної допомоги.

Пандемія довела, чому варто було починати "Велике будівництво". Модернізовані приймальні відділення з новою медтехнікою дають можливість надати екстрену допомогу людині за 20-30 хвилин. А не за 2-3 години, як було раніше, коли пацієнтів возили довгими коридорами з кабінету в кабінет (в гіршому випадку - взагалі в інше місто), втрачаючи дорогоцінний час".

У другому півріччі «Велике будівництво» переходить до реконструкції обласних лікарень. На Вінниччині - це обласна дитяча лікарня та обласна лікарня імені Пирогова.

Темпи зменшувати не плануємо!

У рамках "Великого будівництва" у 2021 році в Україні буде оновлено 6500 км доріг, а також 95 шкіл, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів та багато іншого.

Про що мене питають люди на зустрічах: «Велике будівництво» - що це за проєкт?

Це державна програма, спрямована на масштабну розбудову якісної інфраструктури в Україні. Програма ініційована Президентом України Володимиром Зеленським - стартувала 1 березня 2020 року.

«Велике будівництво» — це про нові можливості для людей.

Кінцева мета проєкту — повністю і масштабно оновити інфраструктуру України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами.

Ми маємо чіткі плани будівництва й терміни виконання робіт. Щороку рухатимемося далі.

Кожен підрядник, який надає послуги державі в рамках проєкту «Велике будівництво», обирається через електронну систему публічних закупівель ProZorro згідно з Законом України «Про публічні закупівлі».

Хто фінансує будівництво?

Кошти з державного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

Щодо дороговартісних комп’ютерних томографів для приймальних відділень, то їх закупило Міністерство охорони здоров’я.