Кластерний план управління відходами: стан та наступні кроки – основна тема обговорення на засіданні Робочої групи
Вчора, 20 травня в режимі онлайн відбулося чергове засідання Робочої групи з розроблення місцевого плану управління відходами у рамках «Південного кластеру». Основна тема обговорення – Кластерний план управління відходами: стан та наступні кроки.
З метою покращення екологічної ситуації в районі та запровадження ефективних технологій утилізації відходів, присутніх ознайомлено зі Сценарієм реалізації Регіонального плану управління відходами на період до 2030 року на рівні Південного кластеру Вінницької області.
В районній студії учасником був в.о начальника відділу архітектури, просторового розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук.
У ході розгляду стану справ щодо вжиття заходів для зменшення обсягів захоронення відходів, визначено окремі громади Південного кластеру для проведення додаткових консультацій.