Понеділкова апаратна нарада. Основні акценти

Дата: 24.05.2021 15:59

Сьогодні, 24 травня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Скалія та Михайла Мурги, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив та вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про участь в нарадах та заходах, які було проведено протягом минулого тижня та акцентували увагу на виконанні ряду завдань, які доведено облдержадміністрацією до виконання.

В районі за участю очільника, його заступників  та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації проведено:

- засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю;

- огляд новозбудованого приміщення для дитячого будинку сімейного в типу в с. Студена;

- профспілкові збори в КНП «Крижопільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- нараду щодо передачі та зберігання реєстраційних справ;

- архітектурно-містобудівну раду;

- обстеження стану покриття волоконно-оптичними мережами населених пунктів району;

- нараду щодо безперебійного забезпечення пацієнтів препаратами інсуліну та десмопресину;

- огляд роботи ВАТ «ПлазмаТек»;

- підсумки спортивних подій з футболу, волейболу.

Сьогодні, керівництво райдержадміністрації зосередило увагу керівників структурних підрозділів на  підготовці та проведенні:

- наради щодо стану надходження доходів місцевих бюджетів та джерела їх наповнення в 2021 році в розрізі платників податків укрупненого району;

- конкурсів на зайняття вакантних посад.