Стан надходження доходів місцевих бюджетів: тема робочої зустрічі

Дата: 25.05.2021 12:18

Відповідно до доручення голови облдержадміністрації Сергія Борзова про  стан надходження доходів місцевих бюджетів, 25 травня 2021 року відбулась робоча зустріч щодо стану надходження доходів місцевих бюджетів та джерела їх наповнення в 2021 році в розрізі платників податків укрупненого району, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, начальник Тульчинського ДПІ Головного управління ДПС у Вінницькій області Вікторія Дзюбенко, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Євгенія Ніколаєнко.

На зустрічі булу обговорені питання:

- здійснення належного аналізу  своєчасності та повноти надходження податків та зборів;

- проведення роз’яснювальної роботи стосовно своєчасності та повної сплати єдиного податку суб’єктами господарювання, що знаходяться на спрощеній системі оподаткування;

- ефективне використання земельних ділянок, встановлення розмірів орендної плати по нових договорах оренди.

- здійснення координації роботи з територіальними органами податкової та казначейської служб для забезпечення своєчасного і поновного надходження платежів до місцевих бюджетів.