Нагородження громад-переможців конкурсу обласної Ради «Комфортні громади»

Дата: 27.05.2021 10:28

Вчора, 26 травня 2021 року в приміщенні Вінницької обласної Ради відбулось урочисте вручення дипломів і угод представникам громад, які стали переможцями конкурсу «Комфортні громади».

У заході взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Дмитро Чаленко та заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, а також керівництво районних, міських, селищних та сільських рад.

Із 213 проєктів, поданих на конкурс, експертна рада відібрала 70 загальною вартістю 53,2 млн грн. Саме вони будуть реалізовані за співфінансування з обласного бюджету.

Тульчинський район у конкурсі представляли усі дев’ять громад, їх проекти здобули перемогу.

Керівництво райдержадміністрації вітає голів громад району за участь та перемогу в  конкурсі «Комфортні громади»: Тульчинського міського голову Валерія Весняного, селищних голів: Шпикова -  Миколу Кривоцюка, Брацлава - Миколу Кобринчука, Крижополя – Володимира  Василишина, Піщанки – Олександра Крижанівського, Томашполя – Валерія Немировського, Вапнярки – Олександра Горенюка, сільських голів: Городківки – Олену Резнік та Студеної – Олексія Кирнасівського.

Успішна реалізація даних проектів зробить громади безпечнішими, комфортнішими та сучаснішими. Кожен житель відчує позитивні зміни в населених пунктах району.