Дата: 28.05.2021 11:09

27 травня 2021 року відбувся круглий стіл на тему: «Соціальний захист ветеранів в умовах соціально-економічної нестабільності, адміністративно-територіальної реформи та пандемії  COVID-19».

Даний захід було проведено в онлайн-режимі за участю представників територіальних громад області та громадських організацій.

В районній студії учасниками були керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Микола Богач, керівник Тульчинського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Алла Мельник, головний спеціаліст відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Тетяна Бакума, голова громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників АТО» Віталій Харченко.

Учасниками зібрання було обговорено питання :

1. Про співпрацю органів державної влади і громадських ветеранських організацій в реалізації соціальної політики.

2. Про необхідність координації, співпраці та допомоги ветеранським організаціям в новоутворених територіальних громадах.

3. Про медичне забезпечення та допомогу ветеранам в умовах пандемії COVID-19.

4. Про пенсійне забезпечення, пільги та комунальні послуги для ветеранів.