Передача реєстраційних справ: тема онлайн-наради

Дата: 28.05.2021 12:23

28 травня 2021 року відбулась спільна онлайн – нарада з посадовими особами районних державних адміністрацій Вінницької та Житомирської областей щодо передачі реєстраційних справ. Нарада проводилась Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Хмельницький), в якій взяли  участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Скалій, начальник відділу стратегічного розвитку, економіки та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної державної адміністрації Людмила Квачук.

У ході наради розглядались питання щодо передачі реєстраційних справ з районних державних адміністрацій ліквідованих районів до районних державних адміністрацій укрупнених районів, обговорювались форми приймання-передавання реєстраційних справ на зберігання, затверджених наказом Міністерства юстиції від 18.11.2016 року № 3267/5 «Про затвердження Порядку формування та зберігання реєстраційних справ», проводились роз’яснення щодо визначення особи, відповідальної за зберігання реєстраційних справ.

З метою недопущення зупинення операцій по вчиненню будь-яких реєстраційних дій як по юридичних особах, фізичних особах – підприємцях, так і по нерухомому майну наголошувалось, що в зв’язку з відсутністю державних реєстраторів в структурі районних державних адміністрацій укрупнених районів, всі реєстраційні дії будуть проводитись Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Хмельницький) за заявами суб’єктів господарювання.