65 відсотків населення України - це стейкхолдери освіти

Дата: 31.05.2021 16:28

Про це зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Освіта і наука».

«65 відсотків населення України - це стейкхолдери освіти. Тому що існують 18 000 000 батьків, які долучені до освітянського процесу; 1 600 000 викладачів, студентів та всіх інших; 4 000 000 долучених школярів; майже 300 000 учнів професійно-технічної освіти і ціла низка наших громадян, які занурені в освітній процес», - зазначив Сергій Шкарлет.

Він додав, що в стратегію Президентського Університету закладено те, що мають бути докладеними всі зусилля, щоб здобуті студентами знання вкладалися в економіку держави, взагалі в суспільство і формували нову хвилю розвитку нашої держави.

#forum_ukraine30 #україна30 #освіта #наука