Перевірка стану оборонної роботи та виконання заходів цивільного захисту

Дата: 02.06.2021 12:57

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.12.20 року № 1659-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік» та рішення ради оборони Вінницької області від 27.04.2021 року, затвердженого розпорядженням Голови облдержадміністрації Сергієм Борзовим від 11 травня 2021 року, сьогодні, 02 червня  було здійснено перевірку щодо стану оборонної роботи та виконання заходів цивільного захисту, які здійснюються відповідно до «Плану підготовки до комплексної перевірки районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вінницької області.

В роботі взяли участь: голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту, завідувач сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Оксана Шпатарюк, заступники голів територіальних громад району та керівники структурних підрозділів з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

Перевірку здійснювали фахівці Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації: заступник директора Сергій Дев’ятий, начальник відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Валерій Індик, головний спеціаліст відділу планування та оповіщення Павло Бєлих та головний спеціаліст відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Ставицький.

В ході зустрічі надано методичну допомогу з питань  оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами. Надані рекомендації щодо проведення комплексної перевірки.