Відзначення  Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2021 14:43

З  нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, службою у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинським районним сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Тульчинським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, було організовано бійцівський спортивний турнір на базі клубу бойових мистецтв "Гепард".

В змаганнях взяли участь близько 50 дітей. Протиборство пройшло в дружній спортивній атмосфері, кожен учасник проявив характер та волю до перемоги. За результатами турніру усіх учасників було нагороджено грамотами та подарунками.

Також діткам було продемонстровано спецтехніку і бойове спорядження, яке використовують у своїй роботі пожежники та поліцейські.

Малеча мала змогу посидіти в салоні спецмашин, приміряти на себе одяг пожежного, потримати пожежно-рятувальне обладнання.