Власна бізнес-ідея, як можливість самореалізації молоді в професійному майбутньому !

Дата: 04.06.2021 16:33

03.06.2021 року в коледжі ветеринарної медицини БНАУ провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ Тетяна Ференець провела інтерактивний захід на тему «Власна бізнес-ідея, як можливість самореалізації молоді в професійному майбутньому». Мета заходу – розвиток та вдосконалення навичок молоді, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу.

Перед студентами виступили та розглянули ситуаційні завдання фахівець районної філії з профорієнтаційної роботи Ференець Тетяна та викладач економічних дисциплін Шепета Світлана.

Особливо запам’яталися учасникам елементи ділової гри та виконання тестових вправ:

- особистісні якості успішної людини;

- критерії оцінки бізнес-ідеї.

Студенти мали можливість пройти тестування за різними методиками :  «Методика визначення готовності до ризику, опитувальник професійної спрямованості «Голланда», «Методика визначення мотивації до успіху». Результати тестів були цікаві для молоді, тому що люди у більшості випадків прагнуть знайти середовище і професію, які дозволили б їм найкраще розкрити свої здібності, виразити свої інтереси, цінності, орієнтації.

Виконуючи завдання хлопці та дівчатка поглибили знання щодо можливостей самореалізації в ринкових відносинах.