«Світ душі моєї»

Дата: 04.06.2021 19:17

Сьогодні, в Тульчинському краєзнавчому музеї була презентована виставка картин Катерини Безуглої. На захід завітало чимало поціновувачів мистецтва, художники, прихильники творчості майстрині.

Надзвичайна кольорова палітра, гармонія та віртуозна витонченість малюнку – саме так можна охарактеризувати експозицію під назвою «Світ душі моєї».

У своїх роботах Катерина Вікторівна передає поєднання кольору, світла і позитиву, передає перше, найяскравіше враження від побаченого. Кожен мистецький доробок оспівує красу природи, її бездоганність, довершеність та втілює особисті переживання художниці. Її картини з такими милими, близькими кожній людині сюжетами зачаровують погляд.

В теплій, дружній атмосфері художницю привітали колеги-художники, друзі, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, творча еліта Тульчинщини.

Усі картини виставки не схожі одна на одну, по-своєму унікальні. Ближче і особисто познайомитись з творчістю майстрині, роздивитися в роботах кожен штрих, кожну деталь можуть усі бажаючі. Виставка працюватиме протягом місяця.