Привітання з Всесвітнім днем охорони довкілля

Дата: 05.06.2021 08:02

5 червня – відзначають Всесвітній день охорони довкілля. Це також професійне свято всіх екологів світу.

Сьогоднішнє свято служить нагадуванням про те, що суспільство відповідає в якому стані отримають нашу планету майбутні покоління, чи будуть вони насолоджуватися її чистими річками, кришталевим повітрям, буйною зеленню лісів і досконалістю тваринного світу. Від стану екології залежить і здоров’я майбутніх дітей, а значить, будь яка людина на планеті повинна розуміти важливість турботи про наш спільний дім.

Дорогі екологи та всі, хто своє життя присвячує боротьбі за майбутнє нашої рідного краю! Хай ваша невтомна праця, що приносить плоди користі для всього людства завжди залишається в пошані, успіхів, сил та наснаги.

Ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища – це наша спільна турбота. Тому переконаний, що спільні зусилля фахівців природоохоронних організацій і громадян сприятимуть розвитку  Тульчинського району,  його  безпечному майбутньому.

Бажаю у Всесвітній день охорони навколишнього середовища дихати на повні груди чистим повітрям щастя і пам’ятати, що краса і чистота світу в наших руках.

Голова районної державної адміністрації ОлександрГ Гаврилюк