Шановні працівники водяного господарства району!

Дата: 06.06.2021 11:02

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників водного господарства.

Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно.

Своєю наполегливою працею ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

Велика шана усім працівникам за щоденну самовіддачу, терпіння і розуміння свого обов'язку.

Хай ваша праця сприяє тому, щоб ріки були чистими і повноводними, водні ресурси використовувались з максимальною ефективністю, а меліорований гектар працював з повною віддачею, забезпечуючи щедрі врожаї.

Зичу міцного здоров'я, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк Фото без опису