Шановні працівники засобів масової інформації!

Дата: 06.06.2021 11:12

Широ вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Професія журналіста цікава, нелегка і водночас надзвичайно відповідальна, адже завжди доводиться бути в епіцентрі подій, оперативно і правдиво доносити інформацію людям, глибоко осмислювати й аналізувати все, що відбувається в регіоні, в країні, у світі.

Саме ваша праця дозволяє мешканцям Тульчинщини слідкувати за найважливішими подіями у районі, сприяє налагодженню діалогу влади з громадськістю, формуванню громадської думки.

Дякую усім журналістам за відповідальний підхід до справи та відданість професійному обов’язку, бажаю подальших професійних успіхів, здійснення творчих задумів.

Міцного здоров’я, благополуччя вам та вашим родинам, нехай ніколи несправедливість і прикрощі не торкнуться вас,  а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк Фото без опису