Розширена апаратна під керівництвом голови райдержадміністрації

Дата: 07.06.2021 15:47

Сьогодні, 07 червня 2021 року відбулась розширена апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Скалія, Сергія Чепернатого, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації, керівників управлінь, відділів та служб району.

Перед початком наради голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк представив аудиторії посадовців, які перемогли за результатами конкурсу: начальника  управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Оксану Баленко, начальника відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Катерину Клапай та начальника відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Тетяну Бакуму.

Начальник відділу архітектури, просторового розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури - головний архітектор району спільно з в.о. головного лікаря КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради Галиною Роспутною інформували про  реконструкцію приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймальне відділення) І поверху хірургічного корпусу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради.

Даний проект реконструкції виконується в межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», кошторисна вартість  якого більше 77 млн.грн. Реалізація проекту забезпечить надання екстреної медичної допомоги близько 65 тис. особам.

За державні кошти закуплено  комп’ютерний томограф, УЗД та рентген апарати.

Про аналіз використання бюджету за січень-травень 2021 року інформувала начальник відділу фінансів райдержадміністрації Євгенія Ніколаєнко.

Станом на 01.06.2021 року до загального фонду бюджету району надійшло 182,6 тис.грн при плані 237,9 тис.грн, що складає 76,8%.

В районному бюджеті заплановані трансферти для виплати компенсацій пільговим категоріям громадян по управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, за 5 місяців поточного року надійшло та виплачено 294,4 тис.грн та відшкодування ліків хворим на цукровий та нецукровий діабет – 1300,0 тис.грн.

За  звітний період профінансовано планові видатки бюджету району в сумі 5497,2 тис.грн.

Заступник  голови райдержадміністрації Володимир Скалій поінформував присутніх про перевірку щодо стану оборонної роботи та виконання заходів цивільного захисту, які здійснюються відповідно до «Плану підготовки до комплексної перевірки районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вінницької області, яка відбулась  02.06.2021 року