Он-лайн навчання спеціалістів відділу гуманітарного розвитку управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації

Дата: 07.06.2021 15:49

З 7 по 18 червня 2021 року відбудеться он-лайн навчання, яке організував Вінницький регіональний центр підвищення кваліфікації,  за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою для державних службовців категорії «Б» та «В» Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та посадових осіб з гуманітарних питань у Вінницькій області та державних службовців категорії «Б» та «В» Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та посадових осіб органів соціального захисту населення у Вінницькій області.

Сьогодні розпочали навчання Віктор Камінський та Наталя Справник, головні спеціалісти відділу гуманітарного розвитку Управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Тульчинської районної державної адміністрації.

Під час навчання будуть розглядатися важливі питання діяльності державних службовців. Зокрема,

• конституційні й законодавчі засади здійснення  соціальної та гуманітарної політики в Україні;
  • реалізація антикорупційної політики в Україні. Механізми протидії корупції;
  • особливості електронного декларування в 2021році;
  • забезпечення прозорості та відкритості організації виконавчої влади в світлі Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
  • публічне управління та євроінтеграційні процеси в умовах карантину;
  • самоменеджмент та етика публічного службовця;
  • формування позитивного іміджу органів державної влади службовця;
  • соціальний захист ветеранів війни;
  • реалізація державної політики у сфері протидії торгівлі людьми;
  • надання культурних послуг в умовах децентралізації влади;
  • перспективи та тенденції розвитку інклюзивного та позашкільного навчання у Вінницькій області;
  • реформа загальної середньої освіти – формування Нової української школи;
  • участь молоді у формуванні та реалізації державної молодіжної політики та ін.

Перший навчальний день був насичений цікавими лекціями щодо реалізації  антикорупційної політики в Україні.