Підготовка до обласних змагань з тенісу настільного

Дата: 08.06.2021 15:50

Заступник голови районної державної адміністрації Сергій Чепернатий провів робочу зустріч з директором Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної ради Миколою Хлівнюком та тренерським складом ДЮСШ ліцею.

Мета зустрічі – організація якісної підготовки до проведення районного відбіркового етапу  обласного турніру з тенісу настільного серед депутатів та  молоді, присвячений 30-річчю Незалежності України за підтримки народного депутата України Ірини Борзової і  Комітету молоді та спорту Верховної Ради України.

У конструктивному діалозі обговорено всі деталі проведення змагання, участь у якому попередньо підтвердили усі 9 територіальних громад Тульчинського району.

Також Сергій Чепернатий оглянув спортивну базу навчального закладу та відзначив високу готовність як багатофункціональних площинних спортивних споруд, так і зали з важкої атлетики, ігрової зали.

Змагання анонсуються 16 червня за участі перших осіб міста і району. Реєстрація учасників о 13.00 годині.