Співпраця з громадами

Дата: 09.06.2021 16:44

9 червня, начальник управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації Микола Богач, провів семінар-нараду з представниками Піщанської територіальної громади, Студенянської територіальної громади та їх старостатів.

Нараду проведено в режимі питання-відповідь. Основну увагу зосереджено на проблемних питаннях при роботі з ПК «Соціальна громада», зокрема, на введенні справ в програмний комплекс та вивантаженні результатів.

Обговорено механізм надання житлових субсидій та державних допомог відповідно до останніх змін в законодавстві.

Роз’яснено зміни щодо забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

Результатом проведеної роботи є налагоджена співпраця для більш ефективного надання послуг соціального характеру.