Робочі зустрічі в територіальних громадах району

Дата: 10.06.2021 12:43

Перебуваючи  з робочим візитом в територіальних громадах району, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій 09-10 червня 2021 року відвідали Томашпільську, Вапнярську, Крижопільську, Піщанську селищні ради та Студенянську сільську раду, а також пункт пропуску «Болган», де мали зустрічі з військовими комісарами РТЦК та СП, прикордонниками, селищними та сільським  головами.

В ході зустрічі посадовці обговорили важливі питання призову, мобілізаційної роботи, а також функціонування державного кордону і пропускного пункту.

Очільник району наголосив, що першочерговими є не питання звітності, а питання спроможності безумовного виконання державних завдань, що є нагальними в умовах сьогодення.